mar 14

Pomoc pre Zem

Milí priatelia vesmíru, astronómie a Zeme ako neoddeliteľnej súčasti nášho vesmíru. V týchto ťažkých dňoch pre planétu Zem a všetky národy na nej žijúce, myslíme aj my, členovia nášho združenia na to, ako pomôcť v boji s pandémiou. Sme v situácii, kedy záleží naozaj na každom jednotlivom človeku, ako si naša civilizácia poradí so zákerným nepriateľom, ktorý agresívne zaútočil na našu existenciu. Je to neľahký boj hlavne pre tých, ktorí sú najpovolanejší s bojom proti koronavírusu – lekármi, sestrami a ostatným zdravotníckym personálom. Správy zo sveta hovoria, že aj najvyspelejšie štáty Zeme majú problém zvládať vysoké počty chorých. Nieto ešte naše podvýživené zdravotníctvo. Je preto potrebné, aby sme každý svojou angažovanosťou pomáhali ako vieme. Jednou z iniciatív je aj #ktopomozeslovensku.sk . Ak je Vám takáto forma pomoci sympatická, je len na Vás ako v tomto projekte pomôžete.

Všetci v týchto časoch zotrvávame v dobrovoľnej karanténe doma a využívame čas rôznymi spôsobmi. Za našu stránku Vám tento čas vieme spríjemniť pozeraním videí, ktoré nájdete v našom portfóliu. Budeme radi, ak Vám tieto videá spríjemnia Váš čas doma a zlepšia náladu. Všetky majú jednu spoločnú niť a to je veda a poznanie sveta. To je to jediné, čo môže našu civilizáciu posunúť významne dopredu a pripraviť nás zvládnuť každý globálny existenčný boj ako je ten, čo teraz ľudstvo prežíva. Len poznanie sveta stále viac a viac nám zabezpečí dlhú budúcnosť a prežitie ľudskej rasy vo vesmíre.

Väčšina videí aj keď je v inom jazyku ako slovenčina, má možnosť tituliek s automatickým prekladom do slovenčiny. Všetky sme si prezreli a uznali ich obsahovo ako kvalitné populárno-vedecké témy, ktoré Vám vrelo odporúčame.

Okrem uvedených konkrétnych videí ktoré Vám z YouTube odporúčame, môžete si na stránke YouTube pozrieť aj celé kanály :

Príjemné pozeranie!

Comments are closed.