sep 19

Premiéra filmu Big Astronomy: People, Places, Discoveries

Zúčastnite sa premiéry filmu Big Astronomy. Celosvetová premiéra sa bude konať 26. septembra 2020 v mnohých planetáriách po celom svete. Naše planetáriá budú v tom čase pravdepodobne zatvorené, avšak autori filmu sa rozhodli streamovať film aj prostredníctvom svojho Youtube kanálu. Máte tak unikátnu možnosť pozrieť si toto dielo z pohodlia vášho domova.

Link na stream 26. septembra o 21:00 nášho času:  Stream of film in English, immediately followed by a conversation with the Production Team

Big Astronomy je spolupráca medzi Abrams Planetarium na MSU, Associated Universities Inc. (AUI), Association of Universities for Research in Astronomy (AURA), Astronomical Society of the Pacific (ASP), California Academy of Sciences, Peoria Riverfront Museum, Ward Beecher Planetarium na YSU, Atacama Large Millimeter-submillimeter Array (ALMA), projekt výstavby observatória Vera C. Rubin, NSF’s NOIRLab Cerro Tololo Inter-American Observatorium (CTIO) a medzinárodné observatórium Gemini. Big Astronomy podporuje Americká národná vedecká nadácia.

Zdroj: https://www.bigastronomy.org/big-astronomy-people-places-discoveries-premiere/

 

 

Comments are closed.